Kontakta expeditionen

För att kontakta skolans expedition fyller du i formuläret nedan och avslutar med att klicka på "Skicka". Om du behöver kontakta någon specifik medarbetare på expeditionen så finner kontaktuppgifter längre ner på sidan.

Angående utfärdande av nytt studieintyg.

Har du tidigare studerat hos oss och behöver ett nytt intyg vill vi göra dig uppmärksam på att vi tar ut en administrativ avgift om 300:- för detta.

  • *
  • *

 

Det är vi som jobbar på expeditionen!

Yara Ali

Kurator

0411 - 55 89 89
yara.ali@skurupsfolkhogskola.se

Annsofi Bergström

Servicechef

0411-55 89 02
annsofi.bergstrom@skurupsfolkhogskola.se

Karl-Magnus Eklundh

Utvecklingsledare, Allmän kurs och Arbetsmarknadsenheten

0411-55 89 24
karl-magnus.eklundh@skurupsfolkhogskola.se

Lena Gartmark

Liliana Grabaszewska

Ekonomiadministratör

010-330 2754
liliana.grabaszewska@skurupsfolkhogskola.se

Rebecka Herlöfsson

Elin Hörberg

Kommunikatör, evenemangsproducent (Tjänstledig)

010-330 2767
elin.horberg@skurupsfolkhogskola.se

Ulla Lannér

Administratör, Sommarkurser

0411-55 89 04
ulla.lanner@skurupsfolkhogskola.se

Ulrika Liljenström

Utvecklingsledare, Kulturlinjerna

010-330 27 98
ulrika.liljenstrom@skurupsfolkhogskola.se

Åsa Mackarp

Internatansvarig

0411-55 89 09

asa.mackarp@skurupsfolkhogskola.se

Frida Quist

Ekonomi och löneadministratör

010-330 27 56
frida.quist@skurupsfolkhogskola.se

Charlotte Reinbach

Skoladministratör

010-330 27 61
charlotte.reinbach@skurupsfolkhogskola.se

Carlos Soto-Thompson

Oscar Waldner

Skoladministratör (Tjänstledig)

010-330 27 55
oscar.waldner@skurupsfolkhogskola.se